הטיפולים

הטיפולים

שתלים דנטליים

pagina tipulim.003

שתלים דנטלים הם התשובה המודרנית ברפואת השיניים, לאנשים אשר איבדו את שיניהם הטבעיות. שתל דנטלי הוא הפתרון לכל הסובלים מהבעיה, להמשיך לתפקד בפה בריא ואסתטי. 

ציפוי חרסינה

pagina tipulim.002

עשויים משכבות דקות של חרסינה (כמו עדשות עניים) שמאפשרים לנו לשנות את הצורה, הגודל, המצב ואפילו עד רמה מסוימת את מיקום השיניים. 

יישור שיניים שקוף – אינויזליין

he3

אינויזילין או גשר שקוף הם טיפול מצוין לאנשים שרוצים ליישר את שיניים בלי להתפשר באסתטיקה. לפעמים הפתרון ה"רגיל"  יכול לגרום לנו ליותר מבוכה משיניים שאינן ישרות, במיוחד אם עברנו את גיל הנעורים.

הלבנת שיניים

pagina tipulim.001

שיניים לבנות נותנות לנו מראה של בריאות והצלחה. השיניים שלכם כבר לא לבנות כמו פעם? שיניים לבנות נותנות לנו מראה של בריאות והצלחה, ולפעמים כדי לשפר את החיוך כל מה שצריך זה רק להלבין אותן.

כתרים בעיצוב דיגיטלי

pagina tipulim.006

המטרה של הכתר היא להגן על שן שעברה טראומה כמו: שבר, אובדן של חלק מהשן עקב עששת או לאחר טיפול שורש. בהכט סמייל יש לנו גישה דיגיטלית לתהליך יצירת הכתרים.

ניתוחים פלסטיים בחניכיים

pagina tipulim.004

החניכיים שלנו הם הבמה בה השיניים (השחקנים) יכולות לשחק. הרבה פעמים השיניים בריאות לחלוטין אך יש חוסר איזון בין השיניים לחניכיים, וכל זה משפיע על החיוך שלנו.

הדמיות

pagina tipulim.005

כל יצירת אומנות, מתחילה מתכנית התחלתית. ברגע שתחליט לשנות את החיוך שלך, אנחנו מאמינים שתוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר בעזרת תוכנית עיצוב החיוך שמתבצעת בשיתוף פעולה בין המטופל לד"ר הכט. 

//