שתלים דנטליים

שתלים דנטליים

השתלת שיניים או שתלים דנטליים הם התשובה המודרנית והטובה ביותר ברפואת השיניים לאנשים אשר איבדו את שיניהם הטבעיות (חלקן או כולן). בעזרת הטכנולוגיה מתקדמת אנחנו בהכט סמייל מתכננים את כל שלבי ההשתלה במחשב. עוד בטרם תחילת הטיפול אנו בוחנים את המקום המיועד של השתל (במקום השן הפגועה שהוסרה) באמצעות סריקה דיגיטלית של הפה, על מנת להתאים את מיקום השתל בצורה מרבית ובכך למנוע סיבוכים, להגדיל משמעותית את אחוזי ההצלחה ולהעניק לך מראה טבעי, בריא ויכולת תפקוד מקסימלית. 

ללא פגיעה בשיניים סמוכות.

טכנולוגיה המונעת סיבוכים, כאב, תפרים ונפיחות.

חזרה מידית לשגרה.

ניסיון רב והצלחה מרובה בתחום השתלים.

מתעניינים בשתלים דנטליים? השאירו פרטיכם עכשיו!

tojen tipulim.001

לאחר תהליך ההשתלה השתלים צריך זמן ריפוי במהלכו השתל נקלט בעצם (זמן הריפוי נע בין 3 ל-6 חודשים בהתאם למקרה). במקרים מסוימים ניתן יהיה לחבר את השיניים לשתל עוד באותו יום של ההשתלה. זה יקבע בהתאם לאיכות וכמות העצם של המטופל. 

אין הגבלה לכמות השתלים שניתן לעשות בטיפול אחד. במידה ויש צורך למספר רב של שתלים בכל הפה ניתן לסיים זאת בטיפול אחד (עלול להשתנות בהתאם לאיכות העצם של המטופל).

השתלים הדנטליים פרצו לעולם והביאו למהפכה ברפואת השיניים. בזכות שימוש במתכת אצילה אפשר כיום לשחזר שיניים אבודות (שנעקרו בעבר מסיבות שונות), מבלי לשנות שיניים טבעיות סמוכות. אצלנו בהכט סמייל אנחנו מבצעים את הניתוח וגם את החלק השיקומי. כל זאת עם הבטחה למיקום המושלם שיוביל לקבלת פה בריא וחיוך מדהים!

צרו עמנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ במרפאה ללא עלות!

הלקוחות שלנו:

testimonials

גלריית תמונות

// צרו קשר