ציפוי חרסינה

ציפוי חרסינה

עשויים משכבות דקות של חרסינה (כמו עדשות עיניים) שמאפשרים לנו לשנות את הצורה, הגודל, המצב ואפילו עד רמה מסוימת את מיקום השיניים. הציפויים עשויים משכבות דקות של חרסינה (כמו עדשות עניים) שמאפשרים לנו לשנות את הצורה, הגודל, המצב ואפילו עד רמה מסוימת את מיקום השיניים.

◈ עמידים בפני כתמי עישון ומזון.

◈ מראה טבעי כבר מהרגע הראשון.

◈ עמידים לאורך שנים רבות.

◈ הדמיה ממוחשבת המראה את התוצאות עוד בטרם הטיפול.

◈ פתרון יעיל ומהיר למגוון בעיות.

מתעניינים בציפויי חרסינה? השאירו פרטיכם עכשיו!

ד״ר הכט אוהב להסביר את זה כמו ציפורניים מלאכותיות שמדביקים בחלק החיצוני של השן משום שחרסינה לא סופגת פיגמנטים.  והם מאוד עמידים לכתמים של קפה, תה, יין אדום ושימוש טבק הם נשארים בפה ונראים מעולה מהיום הראשון ולאורך זמן ארוך. אנחנו בהכט סמייל מתמחים ביצירת מראה טבעי, וזאת על ידי התאמת החיוך לתכונות האישיות של המטופל.

בעזרת הציפויים אפשר לפתור בעיות אסטטיות של צבע בשיניים, הם יכולים להסתיר בעיות צבע של השיניים  ולהבהיר אותן בצורה מדהימה לזמן ארוך. אם יש לך הערכה עצמית נמוכה בשל החיוך שלך ובגלל מצב השיניים, הציפויים ייתנו לך חיוך חדש עם הרבה  ביטחון. הציפויים גם יכולים לשנות את הצורה של השיניים וזאת בשביל לפתור בעיות של חוסר איזון בחיוך כמו מיקום לא נכון של השיניים או צפיפות בשיניים בזמן קצר מאוד. (זה במקרים בהם המטופל לא רוצה לעבור תהליך של יישור שיניים).

בעיה נוספת שניתן לפתור בעזרת הציפויים היא בעיית שחיקת השיניים, בה השיניים מתקצרות עקב השחיקה, ארוזיה או אברציה. משחזרים את הגודל האידיאלי והרצוי. ציפויי חרסינה יכולים אפילו לפתור בעיות של שבירת שיניים עקב חבלה.

התהליך של ציפוי חרסינה מתחיל  בייעוץ מתקדם עם ד״ר הכט, בו הוא יוצר עיצוב דיגיטלי שהמטופל יכול לראות. לאחר מכך שולחים לביצוע במעבדות של טכנאי השיניים הטובים והמוכרים ביותר בחול (ספרד, איטליה, ברזיל, ארצות הברית) וכל זאת בשביל ליצור את החיוך היפה והטבעי ביותר.

לאחר הדבקת הציפויים, תהיה תקופת הסתגלות כפי שמתרגלים לשיניים החדשות. זה בסדר לצחצח, להעביר חוט דנטלי ולאכול כרגיל.

tojen tipulim.002

ציפוי למינייט שלנו יש לו טווח מחיר של 2500 ש"ח עד 4800 ש"ח פר שן תלוי במורכבות הטיפול + החומר שבו עשוי. צרו עמנו קשר כדי לקבוע תור ייעוץ

גלריית תמונות

//