אודות

אודות

על המרפאה

הכט סמייל הינה מרפאת בוטיק המתמחה באסתטיקת הפה ויצירת חיוך מושלם, תוך שילוב המכשור והידע החדיש והמתקדם ביותר בתחום רפואת השיניים עם דגש על התאמת החיוך לפניו של המטופל, אישיותו והתדמית אותה הוא רוצה לשדר. בהכט סמייל ניתנת האופציה לבצע הדמייה שבעזרתה יוכל המטופל לראות כיצד יראה הטיפול בסופו, דבר אשר עוזר לתאם ציפיות עם המטופל ולהגיע לתוצאה המדוייקת והמספקת ביותר עבורו ועבור רצונותיו.

המטרה היחידה של המרפאה שלנו היא להעניק ללקוח תחושה וחוויה של מצויינות, בעזרת המכשירים החדשניים והטכנולוגייה הדיגיטלית שלנו המשימה שלנו היא לשבור את כל הסטריאוטיפים הישנים הקיימים ברפואת השיניים, על ידי טיפולים בשיטות חדשניות בהן החדירה היא מינימאלית, שבעזרתם מגיעים לתוצאות הטובות ביותר. ברפואת שיניים אסטטית נדרש שיתוף פעולה מקצועי בין כל הגורמים הרלוונטים, אצלנו בהכט סמייל, בחרנו לעבוד עם הגורמים הטובים ביותר בארץ ובעולם, וזאת בשיתוף פעולה עם הטכנאים הטובים והמוכרים ביותר (תל אביב, ניו יורק, מדריד, ברזיל) וכל זאת בשביל ליצור את החיוך היפה והטבעי ביותר.

מעוניינים בקבלת פרטים נוספים? השאירו פרטיכם עכשיו!

ד"ר אילן הכט

ד״ר אילן הכט עלה מונצואלה כדי לשרת בצבא הגנה לישראל בתור רופא שיניים. סיים בהצטיינות באוניברסיטה NYU שבניו יורק בתוכנית מיוחדת לרופאי שיניים בינלאומיים ברפואת שיניים אסתטית ומחלות חניכיים (פריודונטיה). לאחר סיום לימודיו עלה ארצה מתוך ציונות, חזון ורצון להביא את בשורת הקידמה לארץ ולעלות את מודעות הציבור הישראלי לרפואת שיניים טכנולוגית ומתקדמת. לד"ר אילן הכט גישה חדשה לשיפור ושינוי החיוך, באמצעות רפואת שיניים אסטטית, תחת השם הכט סמייל. בשיטה זו ניתנת הערכה לבדיקה גם לשיניים אבל גם לפנים בשלמותם ולצורת החיוך, וזאת כדי לשפר את התוצאות. בהתאם לעקרונות החיוך של הכט סמייל, בנוסף ד"ר הכט יוצר הדמייה שתאפשר למטופל התנסות אמיתית בתוצאה, לפני ביצוע הטיפול. ד"ר הכט חבר באגוד האמריקאית של קוסמטיקת שיניים American Academy of Cosmetic Dentistry,  ובנוסף הוא חלק מהקבוצה הבין לאומית של עיצוב חיוך דיגיטלי Digital Smile Design Team.

Ilan Hecht

ד"ר ניקול הכט

ד"ר ניקול הכט בעלת תואר ברפואת שיניים מאוניברסיטת סנטה מריה בונצואלה. בהמשך דרכה למדה בתוכנית התמחות לשתלים דנטלים באוניברסיטה Positivo בברזיל. ותוכנית התמחות בשיקום הפה באוניברסיטה ABO בברזיל. ד"ר ניקול מביאה לנו גישה חדשה להשתלות שיניים באמצעות שימוש בשתלים ממוחשבים תהליך זה יכול להיות מהיר יותר עם פחות נפיחות וכאבים, וכמובן ריפוי מהיר יותר.  שמדובר בשתלים דנטלים צריך לשים דגש על השיקום האסתטי והפונקציונלי, לכן ד"ר הכט משתמשת במכשור המודרני ביותר.

Nicole Hecht
//